Porażka z Błonianką  |  Świt – Błonianka Błonie 1:3

Świt Nowy Dwór Mazowiecki uległ Błoniance Błonie 1:3. W meczu 6. kolejki jedyne trafienie dla Biało-Zielonych padło po bramce samobójczej Arkadiusza Zajączkowskiego.

Nowodworzanie ulegli 1:3 niżej klasyfikowanej Błoniance Błonie. Świt wyszedł na prowadzenie  w 32. minucie po trafieniu samobójczym Arkadiusza Zajączkowskiego. Takiego samego błędu tuż przed przerwą dopuścił się Radosław Kamiński i do przerwy był remis 1:1.

Po zmianie stron to Błonianka przechyliła szalę zwycięstwa na swoja stronę. w 65. i 68. minucie meczu gole strzelił Przemysław Chyrchała i spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1.

W kolejnym meczu nowodworzanie zmierza się na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok. Spotkanie zaplanowano na 8 września na godz. 14:00.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie 1:3 (1:1)

Bramki: Arkadiusz Zajączkowski (s) 32′ – Radosław Kamiński (s) 43′, Przemysław Chyrchała 65′, 68′

Świt: Lemanowicz – Długołęcki, Cuch, Kamiński, Cieślak (78′ Kuźma), Kowalczyk (68′ Niesłuchowski), Sosnowski, Basiuk (73′ Michalik B.), Tkaczyk (73′ Nawotczyński), Bykowski (68′ Michalik H.), Kwiatkowski.

Błonianka: Jankowski – Skowron, Goliński, Zajączkowski, Brewczyński, Jarczak, Ćwik (83′ Niezgoda), Szymczak, Czapa (89′ Krawczyk), Włodarczyk (75′ Korczak), Chyrchała (75′ Sieński),

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom)